Masz pytania?

Chętnie pomożemy!

(22) 871-37-84

Jesteśmy na ALLEGRO Sprawdź nasz profil: Nasze aukcje na allegro
20130516164021_bc600e5cdf30b693c38fbacc1.JPG 20130516163635_5b3dc5b38368bd5fa48fe1ca5.jpg 20130415095102_97db15a681fbe35043a76e864.jpg

Torby papierowe

Wielu ludzi uważa, że torby papierowe, które są przyjazne dla środowiska nie są ładne, nic bardziej mylnego. Torby papierowe mają różnorodne kolory, kształty oraz wielkości.

 

Funkcjonalność, trwałość oraz ekologia to tylko niektóre cechy jakie posiadają torby papierowe. Wielu ludzi uważa że torby papierowe, które są eko nie są ładne, nic bardziej mylnego. Torby papierowe mają różnorodne kolory, kształty oraz wielkości. Co przemawia na korzyść toreb papierowych? Przede wszystkim to że są idealne na targi reklamowe lub też spotkania branżowe (nośnik reklamy poprzez nadruk na torbie), świetnie spełniają swoje funkcje jako torby ozdobne, nadają się na zakupy, posiadają bardzo poręczne uchwyty, a co najważniejsze, nie potrzebują kilkuset lat tak jak torby plastikowe na rozkład. Nośność takiego typu toreb to najczęściej około 15 kg. Jest to istotne ze względu na to że nie tylko są one ekologiczne, ale także długo przechowywane dzięki czemu środowisko jest chronione przed zaśmiecaniem torbami plastikowymi.
Firmy coraz częściej decydują się na torby papierowe, można na nich bezproblemowo nadrukować logo, slogan reklamowy czy nawet zwięźle opis oferowanych usług. Najważniejsze jest to, że koszt ich produkcji jest naprawdę niewielki, w stosunku do jakości jaką posiadają. Jednak największą zaletą jaką posiadają torby papierowe jest ich elastyczność, mianowicie występują pod różną postacią, można wśród nich znaleźć modele ekonomiczne, ekologiczne oraz ekskluzywne, które pozwalają klientom na wybór produktu najlepiej spełniającego ich oczekiwania.

Wielu ludzi uważa, że torby papierowe, które są przyjazne dla środowiska nie są ładne, nic bardziej mylnego. Torby papierowe mają różnorodne kolory, kształty oraz wielkości.

 

Co przemawia na korzyść toreb papierowych? Przede wszystkim to, że są idealne na targi reklamowe lub spotkania branżowe (nośnik reklamy poprzez nadruk na torbie), świetnie spełniają swoje funkcje jako torebki ozdobne, nadają się na zakupy, posiadają bardzo poręczne uchwyty, a co najważniejsze, nie potrzebują kilkuset lat tak jak torby plastikowe na rozkład. Nośność takiego typu toreb to najczęściej około 15 kg. Jest to istotne ze względu na to że nie tylko są one ekologiczne, ale także długo przechowywane dzięki czemu środowisko jest chronione przed zaśmiecaniem torbami plastikowymi.

 

Firmy coraz częściej decydują się na torebki papierowe z nadrukiem, można na nie bezproblemowo nanieść logo, slogan reklamowy czy zwięzły opis oferowanych usług. Najważniejsze jest to, że koszt ich produkcji jest naprawdę niewielki, w stosunku do jakości jaką posiadają. Reklama na torebkach ma ogromny atut, minowicie bardzo łatwo je rozprowadzić, a ludzie chętnie po nie sięgają, ponieważ są dla nich przydatne, dlatego obecnie na torbach praktycznie zawsze pojawiają się loga, slogany reklamowe, lub też inne projekty reklamujące marki. Jednak największą zaletą jaką posiadają torby papierowe jest ich elastyczność, mianowicie występują pod różną postacią, można wśród nich znaleźć modele ekonomiczne, ekologiczne oraz ekskluzywne, które pozwalają klientom na wybór produktu najlepiej spełniającego ich oczekiwania.

Aktualności zobacz archiwumTak jak i za oknami do nas także zawitała wiosna :) Nowe wzory torebek z motywami kwiatowymi. Obok przykładowy wzór. [więcej]


Zapewne nikogo nie trzeba przekonywać, że ekologiczne rozwiązana zdobywają coraz to więcej zwolenników. Nie bez przyczyny, jesteśmy bardziej świadomi niż kiedyś naszego wpływu na środowisko naturalne i powoli zaczynamy brać odpowiedzialność za nasze działania. Nie da się ukryć, że jest to postawa godna pochwały.

[więcej]